Tým

Team modul

Lenka Ferbyová
Broker
phone +420 774 117 235
mail lenka.ferbyova@portis.cz

Lenka je absolventkou Soukromé vysoké školy Newton College a.s. v Praze, obor Ekonomika a management. Při studiu pracovala ve společnosti AWP Solutions ČR a SR, s.r.o. (ALLIANZ Partners) Ve společnosti Portis, s.r.o. pracuje od října  2020.

Ing. Petr Šodek
Jednatel, Senior Broker
phone +420 602 426 761
mail petr.sodek@portis.cz

V rámci specializace se Petr zaměřuje na klienty z oblasti logistiky, real estate a potravinářského průmyslu. Je absolventem fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TU v Ostravě. Během studia pracoval pro společnost Respect, diplomovou práci vypracovával s Českou pojišťovnou. Od roku 1997 do roku 2000 pracoval v oddělení riskmanagementu společnosti Aon. Od roku 2000 pracoval pro společnost Marsh. V roce 2010 se rozhodl odejít z manažerské pozice a založit vlastní společnost Portis.

JUDr. Kateřina Poláčková
Senior Broker, Interní právník
phone +420 724 066 526
mail katerina.polackova@portis.cz

Kateřina je zodpovědná za poskytování služeb z oblasti všech druhů pojištění se specializací na finanční a profesní rizika. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy University v Praze. V pojišťovnictví pracuje od roku 1990, kdy nastoupila do České státní pojišťovny do Oddělení pro zahraniční pojištění a zajištění. Od roku 1992 pracovala ve společnosti Marsh, kde pracovala do konce července 2017 na různých pozicích.  Posledních několik let se specializovala na zprostředkování finančních a profesních rizik. Má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb jak mezinárodním klientům, tak i lokálním společnostem. Má praktické zkušenosti s likvidací pojistných událostí. Zúčastnila se mnoha zahraničních kurzů a školení v různých oblastech pojištění a zajištění.  Má praktické zkušenosti s německým zajistným trhem – Aachen Re.
Ovládá plynně anglický a německý jazyk, pasivně ruský jazyk.

Jsme hrdi na to, co děláme a jak to děláme